Programok

2019. évi XXV. Dinnyefesztivál programtervezet:


2019. augusztus 2. péntek:

Amatőr könnyűzenei fesztivál.
( ETF Alapítvány )
17.15 Megnyitót mond Novákné Bogár Csilla kuratóriumi tag
17.30 Indiscrete Zone zenekar
18.45 Colmena együttes
20.00 Határeset zenekar
22.00 Deák Bill Gyula koncertje
24:00 Spárta Taekwon-do Klub látványos show műsora

2019. augusztus 3. szombat

9.00 Csorvás Város Fúvószenekara és Majorette csoportjának felvonulása,
a jelmezesek vezetésével
9.20 Ünnepi megnyitó, a fesztivált megnyitja: dr. Nagy Béla György polgármester úr
9.30 Csorvás Város Fúvószenekara és Majorette csoportjának műsora
10.00- 13.00 Lovagi torna (park) Graffiti verseny
10.00-18.00 Megújuló energiákat népszerűsítő játszóház (Viaticum Alapítvány)
15.00 Lovaggá ütési ceremónia-eredményhirdetés
16.00 Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat műsora
17.00 Román Nemzetiségi Önkormányzat műsora:
Siriana Romániai Néptánc csoport fellépése
18.15 Acid Jazz Dance táncművészeti iskola fellépése
19.30 Dombóvári István a Dumaszínház tagjának humorestje
22.00 Republic együttes koncertje

2019. augusztus 4. vasárnap

10.00-18.00 Megújuló energiákat népszerűsítő játszóház (Viaticum Alapítvány)
15.15 No Comment Dance modern tánccsoport fellépése
16.00 Új Bojtorján együttes fellépése
19.30 Ismerős Arcok együttes koncertje
22.00 Punnany Massif zenekar koncertje

A műsorváltozás jogát fenntartjuk! Rendezvényünk INGYENES!
 

 

PROGRAMAJÁNJÓ

2019. évi XXV. Dinnyefesztivál programtervezet:

2019. augusztus 2. péntek: Amatőr könnyűzenei fesztivál.( ETF Alapítvány )

  • 17.15 Megnyitót mond Novákné Bogár Csilla kuratóriumi tag

  • 17.30 Indiscrete Zone

  • 18.45 Colmena együttes

  • 20.00 Határeset zenekar

  • 22.00 Deák Bill Gyula koncertje

  • 24:00 Spárta Taekwon-do Klub látványos show műsora

2019. augusztus 3. szombat

  • 9.00 Csorvás Város Fúvószenekara és Majorette csoportjának felvonulása, a jelmezesek vezetésével

  • 9.20 Ünnepi megnyitó, a fesztivált megnyitja: dr. Nagy Béla György polgármester úr

  • 9.30 Csorvás Város Fúvószenekara és Majorette csoportjának műsora

  • 10.00- 13.00 Lovagi torna (park) Graffiti verseny

  • 10.00-18.00 Megújuló energiákat népszerűsítő játszóház (Viaticum Alapítvány)

  • 15.00 Lovaggá ütési ceremónia-eredményhirdetés

  • 16.00 Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat műsora

  • 17.00 Román Nemzetiségi Önkormányzat műsora:Siriana Romániai Néptánc csoport fellépése

  • 18.15 Acid Jazz Dance táncművészeti iskola fellépése

  • 19.30 Dombóvári István a Dumaszínház tagjának humorestje

  • 22.00 Republic együttes koncertje

2019. augusztus 4. vasárnap

  • 10.00-12.00 Jubileumi játszóház a Boldog Otthon Alapítvánnyal

  • 10.00-18.00 Megújuló energiákat népszerűsítő játszóház (Viaticum Alapítvány)

  • 10.00-18.00 Kétegyházi „Turul” íjász egyesület, szórakoztató íjász bemutatója

  • 15.15 No Comment Dance modern tánccsoport fellépése

  • 16.00 Új Bojtorján együttes fellépése

  • 19.30 Ismerős Arcok együttes koncertje

  • 22.00 Punnany Massif zenekar koncertje

KORÁBBI ÉVEK FELLÉPŐI

Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek.
A sütik használatát bármikor letilthatja! Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.

Engedélyezem